1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Tasarım Joomla ve SEO hizmetleri 7/24 Ulaşabilirsiniz;

Tavsiye 15 Chrome Eklentisi

 

Webmasterların Mutlaka Kullanması Gereken 15 Chrome Eklentisi

Dünyanın en çok kullanılan browser'ı olma özelliğini taşıyan Google Chrome, bu liderliği öyle kolay kazanmadı. İlk çıktığı zamanlarda dahi kullanıcı dostu olması ve birbirinden güzel eklentileri içerisinde barındırmayla dikkatleri üzerine çeken tarayıcı, web geliştiricilerinin de en çok tercih ettiği tarayıcılardan biri. Zira sadece onlar için binlerce eklenti bulunuyor ve bu site tasarlarken işlerini epey kolaylaştırıyor. Bu blogda webmaster'ların mutlaka kullanması gereken 15 chrome eklentisini sizlerle paylaşacağım.

1- Responsive Web Design Tester

Responsive Web Design Tester eklentisi, Chrome üzerinde tasarladığınız web sitelerinin farklı cihazlarda nasıl çalıştığını test edebileceğiniz basit ve hızlı bir eklenti olarak karşımıza çıkıyor. 

Responsive Web Design Tester

2- Window Resizer

Bilindiği üzere her cihazın farklı bir boyutu var ve bu cihazlarda tıkladığınız sitelerin görünümü de ona göre şekilleniyor. Windows Resizer eklentisi de farklı boyutlara sahip cihazlarda sitenizin nasıl göründüğünü görebileceğiniz faydalı bir eklenti olarak karşımıza çıkıyor.

Window Resizer

3- Page Ruler

Bir web sitesinde bulunan piksellerin boyutlarını ve pozisyonlarını cetvel aracılığıyla ölçüp kullanabilmenize yarayan Page Ruler işinizi epey kolaylaştıracaktır. 

Page Ruler

4- Dimensions

Tasarımcıların kullanabileceği bir eklenti olan Dimensions ise bir ekranın boyutları hakkında size fikir veriyor.

Dimensions

5- ColorZilla

Eğer bir tasarımcıysanız ve bir sitede yer alan bazı renklerin kodlarını merak ediyorsanız ColorZilla ile çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken site açıkken ColorZilla'yı açmak ve renk kodlarını almak istediğiniz bölümün üzerine tıklamak. 

ColorZilla

6- WhatFont

Sizin böyle bir hastalığınız var mı bilmiyorum ama ben bir tipografi hastasıyım. Bazı sitelerin kullandığı fontları çok merak ettiğimde, kendi projelerimde de denemek için can atıyorum. WhatFont eklentisi de tam da bu işe yarıyor, bir sitede kullanılan fontu merak ediyorsanız bu eklentiyi kullanmanız işinizi görecektir.

WhatFont

 

WhatFont
WhatFont Chrome için Yazıların Fontunu Bulma Eklentisi

 

7- TypeWonder

Tasarımcılara sorulsa, bir site tasarlarken en çok düşündüğünüz konulardan biri nedir diye, şüphesiz en popüler sonuçlardan biri font seçimi olacaktır. Bu soruna çözüm yaratmak amacıyla yola çıkan TypeWonder, yayında olan mevcut web sitelerinin fontunu değiştirerek ön izleme yapmayı sağlayan güzel bir eklenti.

TypeWonder

 

TypeWonder
TypeWonder Web Tasarımları için Font Önizleme Aracı

 

8- CSS-Shack

CSS-Shack eklentisi de bir site tasarlarken en çok işinize yarayacak stilleri oluşturmanıza yarayan bir web ve masaüstü uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

CSS Shack

9- PerfectPixel by WellDoneCode

PerfectPixel'de oldukça başarılı bir piksel karşılaştırma eklentisi olarak işinizi epey kolaylaştırıyor.

PerfectPixel

10- Lightshot

Basit ve pek çok internet kullanıcısının tercihi olan Lightshot, kolay bir şekilde ekran görüntüsü alabilmenize olanak sağlıyor. Görüntü almak istediğiniz alanı seçin ve Lightshot'un kendi sunucusuna yükleyerek istediğiniz yerde kullanın.

Lightshot

 

LightShot
LightShot Ekran Görüntüsü Yakalama Programı

 

 

LightShot
LightShot Ekran Görüntüsü Yakalama Programı

 

11- UX Check

UX Check ise kendi web sitenizde sezgisel bir ölçüm yapın.

UX Check

12- Code Cola

Code Cola, bir web sitesinin stil dosyalarını düzenleyebileceğiniz kullanışlı bir eklenti.

Code Cola

13- Corporate Ipsum

Sitenizi tasarlarken Lorem Ipsum benzeri metinleri üretebileceğiniz bir eklenti olan Corporate Ipsum, rastgele dolgu metinler oluşturmanızı sağlayan kullanışlı bir eklenti.

Corporate Ipsum

14- Pendule

Web geliştiricilerinin Chrome'da kullanabileceği başarılı bir araç.

Pendule

15- Meta Seo Inspector

Meta Seo Inspector, web siteleri üzerinde yer alan meta bilgilerini görüntülemek isteyen web geliştiricileri ve seocular için geliştirilen başarılı bir Google Chrome SEO eklentisi.

SEO Inspector

 

Joomla

Bu Fevt Net isimli web site geniş joomla ve SEO dökümanları içeren bir sitedir. Joomla ve SEO uzmanı Adem Korkmaz tarafından inşa edilmekte ve yönetilmektedir.

SEO

Ve SEO temalı çalışmalara ağırlık verilir.Web sitemizde tanıtımını yaptığımız özel projeler,hazır temalar,scriptler,özel çözümler ve farklı projeler için alıcının ve yapıcının onayı ve bilgisi dahilinde uygulanmaktadır.

 Daha fazlasını okuyun.

 

 

FAQ

Lütfen referanlarımızdan bizi sorunuz.Her hizmet verenin kendi firmasını övdüğü gibi bir övgüyü bizde yapmak istemiyoruz.Tanıtımlarımızı izleyin,beğendiğiniz uygulamayı süpriz olmadan alın.
Size binlerce lira bütçe çıkarmadan işiniz ve ürünlerinizi müşterilerinize göstermek ve bunu yaparken kesintisiz kalmak gibi şeyler için,işinize yarayan harika bir içerik yönetim sistemidir.
Web sitenizin bilinirliği ve işleyişi için sürekli bir emek ortaya koyacağız.Bu emeğimizin karşılığı olarak sizden  aylık olarak talep edeceğimiz ücretlerdir.
Özgür ,ne istediğini bilen,kesin çizgileri olan ve güven veren bir duruş için tabiki web tasarım gereklidir.
Sayısı her geçen artan ve milyonlarca kullanıcı olan web ağlarında online olan kullanıcılar potansiyel müşterinizdir.Bu insanlara sizi ulaştıran  çalışmaya sosyal medya hizmeti diyoruz..
 Web tasarım,Joomla ve SEO anahtar kelimesi olan webmaster projesidir.
Web Tasarım,Joomla,SEO, Sosyal Medya Danışmanlığı..
TOP