1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Link Alınan Sayfaların Sayısı

Link alınan sayfaların sayısı – bazıları aynı domain adresinden geliyor bile olsa- bir sıralama kriteridir.

Link inşası denince genel olarak herkesin aklına başka sitelerden link almak geliyor. Ancak sitenin içindeki başka bir sayfaya verilen iç linkler de SEO hizmeti verenler için önemli olmalıdır ancak iç linkler gözden kaçıyor.

İç linkleri vermek amacıyla sitenizden rastgele bir sayfayı seçmeyin, gerekli olan yerlerde link verin. Verdiğiniz bu link mevcut sayfayı tamamlayıcı sitenizdeki diğer bir sayfaya yönlendirmelidir. Ayrıca sitenizdeki bir sayfadan ana sayfaya link vermek de pek iyi bir fikir değildir.

İç Linkler Gözden Kaçıyor

 

Bunları zaten biliyorsunuzdur. Zaten herkes anlamı tamamlayacak şekilde diğer sayfalarına link verir. Ancak her geçen gün yeni içerikler oluşturuyorsunuz ve bu yeni içerikler geçmişte oluşturduğunuz içerikleri tamamlayabilir. Neden geçmişte oluşturduğunuz içeriklere gidip, yenilere link vermeyesiniz?

Her yeni içerikte tüm geçmişi tarayın demiyoruz ancak zaten yazdığınız şey hakkında daha önceden benzeri olacak içerikleri hatırlıyorsunuzdur. Hatırladığınız kadarı ile bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir konuda ne kadar çok yazınız var ise o konuda o kadar uzman görünürsünüz. Bu iç linkler ile de insanları sitenizde tutarken aynı zamanda onlara uzmanlık alanınızda daha fazla bilgi verirsiniz.

 

İç Linkler ve Site Mimarisi

İç linkleri eklerken, bu sayfalar arasında bir alaka olmalıdır. Çok geniş çapta bir siteniz yok ise zaten tüm içerikleriniz tek bir alan ile ilgilidir ancak eğer geniş bir siteniz varsa alakasız alanlardan birbirine link vermek yardımcı olmaz. Ancak bu çokça uygulanmaktadır.

Aynı alanda diğer bir iç sayfaya verilen linkler o konuda uzmanlık kanıtlanır, o sitenin o konudaki otoriterliğinde artış görülebilir. Bu nedenle içerik hazırlarken bir strateji izlemeniz yardımcı olur. İşinizi ile alakalı bir konu seçin ve her yeni içeriğiniz onun bir parçası olsun. Bu şekilde daha programlı bir iş çıkarabilir ve bir konuda otoriter olabilirsiniz.

Gazetelerde uygulanan yazı dizileri önerilerimize son derece uygun bir örnektir. Yazı dizileri ile siz de bir alanda en kaliteli içerikleri sunarken, bunları birbirine iç linkler ile bağlayarak hem daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar hem de daha iyi bir SEO çalışması yapmış olursunuz.

Başka sitelerdeki iç linkler?

backlink-seo

Başka siteler ile iç linklerin ne alakası var diye düşünebilirsiniz. Ancak düşünelim ki site bir siteden link aldınız ve o link aldığınız sayfa sitenin diğer sayfalarından iç linkler alıyor. İşte o link aldığınız link artık daha değerlidir.

Bunu en çok sosyal ağlar, forumlar vb. sosyal platformlarda görebiliriz. Sitenize verdiğiniz linki içeren bir paylaşım ne kadar çok kişi tarafından paylaşılırsa sitenizin SEO çalışmalarına sunduğu değer o kadar fazla olur. Bu nedenle sosyal ağlardaki aldığınız linklere de bu şekilde bakmanız yardımcı olacaktır.

Sosyal ağların arasında Google+ özellikle önemlidir. Sitenize verdiğiniz linkin olduğu paylaşımı olabildiğince fazla sayıda kişi paylaşmalıdır. Bu şekilde direk Google’ın sosyal ağında fazla paylaşıma sahip olur ve bu şekilde SEO çalışmalarına yardımcı olursunuz.

Google+ çevrenizdeki insanların paylaşımlarına yorum yazmak, onların paylaşımlarını paylaşmak gibi etkileşimler kendi paylaşımlarınızın da daha geniş kitlelere ulaşmasına yardımcı olacaktır.

- See more at: https://www.seoturuncu.com/ic-linkler-gozden-kaciyor.html#sthash.7Cux7mqr.dpuf

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP