1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Lokal Aramalar

Google genellikle Google+Lokal sonuçlarını “normal” organik arama motoru sonuçlarının üzerinde gösterir.

Google Lokal Aramada Neyi Değiştirmişti?
Kısaca hatırlatmak gerekirse, arama sonuçlarında görüntülenen 7 farklı özellik 3’e düşürülmüştü. Örneğin telefon numarası bölümü kaldırılmış, sadece harita üzerinde adres ve -belirtilmişse- çalışma saatleri bölümü görüntülenmekteydi. Ayrıca arama terimine bağlı olarak firmanın bağlı olduğu Google Plus hesabı da kaldırılan öğeler arasındaydı. Özellikle Google Plus hesaplarının firma Web sitesine gelen trafiği bölmemesi için yapılan bu değişiklikle, yerel işletmelerin isimlerini belirgin şekilde gösterme şansı azalmış gibi görünmekte.

Lokal Aramada Son Durum Nedir?
Arama sonuçlarında son duruma göz atalım:

7 öğeden oluşan sonuç sayfasında artık 3 öğe yer alıyor
Google Haritalar önemini korumakta
Google Plus daha az öneme sahip
Web siteleri arama sonuçlarında daha çok görünürlüğe sahip
Telefon numaraları görünür değil ancak halen kolayca bulunabilir durumda
Kullanıcı yorumları ve puanlamalarda herhangi bir değişiklik yok

Lokal Arama Stratejisini Belirleme

Yeni 3 öğeli lokal arama sonuçlarında görünmek konusunda sıkıntılarınız varsa, şunu söyleyebiliriz: Artık kullanıcının bulunduğu konum çok şeyi değiştiriyor. Yerel işletmeniz kullanıcının bulunduğu konumdan uzak bir noktadaysa, arama sonuçlarında görünmeniz çok düşük bir ihtimal. Kullanıcı işletmenizin bulunduğu yere yakınsa ve işletmenizle, hizmet veya ürününüzle ilgili olabilecek bir arama yapıyorsa, arama sonuçlarında görünme şansınız daha yüksek. Rekabet kullanıcıdan başlıyor olsa da, sadece kullanıcıyla sizin aranızdaki etkileşimle sınırlı değil. Çevrenizde aynı segmentte hizmet veren başka firmaların dahil olmasıyla rekabetin sınırı daha da genişlemekte. Bu yüzden en önde olmak adına yazımızı okumaya devam edebilirsiniz

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP