1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Şirketin Resmi Linkedin Sayfası

1. LinkedIn Sayfanızı Optimize Edin
İşletmenizin sahip olduğu özellikleri vitrine çıkarın. Ürün ve servis sayfalarını yapılandıran akıllı pazarlamacılar, bunu yapmayanlardan en az iki kat daha fazla şirket takipçisi kazanıyor.
Bu sayfayı üyelerinize en iyi yaptığınız şeyleri anlatmak ve sizi takip etmeleri için motive edici sebepler vermek için kullanın.
Ürün veya servisinizden, en son ve en büyük tanıtım belgesinden, örnek olaylarınızdan veya nasıl içerik oluşturduğunuzdan, herhangi bir şey hakkında içerik paylaşabilirsiniz.
Ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya işinizle ilgili herhangi bir şeyi odak noktası haline getirdiğiniz zaman müşteri çekersiniz. İşte birkaç örnek.
Ürünler: Sattığınız yazılımlar veya yaptığınız uygulamalar.
Hizmetler: Özgeçmiş yazma hizmetinizin bir listesi veya vergi danışmanlığı broşürünüz
Diğerleri: Ev sahipliği yaptığınız internet tabanlı seminerler veya şirketinizin tanıtım belgesi veya e-kitapları

2. Hedef Kitlenizle Bağlantı Kurun
LinkedIn şirket sayfalarıyla, bir işletme olarak içeriği beğenebilir ve paylaşabilirsiniz. Bundan önce, bu işlemleri sadece bireysel olarak yapabiliyorduk. Bu büyük bir değişim, bunu diğer üyelerle bağlantı kurmak için kullanın.
Örneğin, şirket sayfası yöneticiniz, sayfada posta yapılmış yoruma yanıt verebilir ve beğenebilir.
Mevcut ve potansiyel müşterilerinizin paylaştığı içerikleri – kurumsal bloglar, ürün güncellemeleri ve şirket içerikleri- paylaşın, bunlar etkileşim almanızı sağlıyor olacak.
Ve çalışanları tarafında yaratılan içerikleri de unutmayın! Bunu yaparak kurumsal marka kimliğinizi geliştirirken aynı zamanda satın alan kişilerin güvenini sağlamış olacaksınız.

3. Daha Fazla Takipçi Cezbedin
Sosyal medyada, ne kadar fazla takipçi olursa o kadar iyi olur. Aşağıda, şirket güncellemelerinizle daha fazla takipçi çekebilmek için bazı basit ve etkili stratejiler bulunuyor:
• İş arkadaşlarınızla etkileşimde olun. Çalışanların %70’inden fazlası şirketin güncellemeleri ile etkileşimde oluyor. Bu yüzden, onlardan bunu istemekten çekinmeyin. İletişim başlatın ve onların cevap verebilmeleri için bunu kolay bir hale getirin.
• Çok kanallı bir yaklaşımla daha fazla takipçi kazanmaya çalışın. Takım arkadaşlarınıza, e-mail imzalarında Linkedin şirket sayfanızın linkini dahil etmeleri için teşvik edin. Gerekirse, tasarımcınızdan özel banner veya düğme oluşturması için yardım isteyin.

 

TOP