1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Semantik İndeksleme Nedir? (LSI)

Bu çok karışık bir alan, bu yüzden buraya çok detay getirmeyeceğim. Bunun yerine daha basit bir şekilde seo ve semantik indekslemeyi sizlere anlatmaya çalışacağım.

Google sayfanızı sıralarken LSI bir faktör olarak kabul edilir. Arama motorlarının sayfanızdaki içeriği analiz eder ve ana anahtar kelimenizi destekleyen LSI anahtar kelimelerini de önemser. Bu tür anahtar kelimeler eğer yazınızda bulunuyorsa, sayfanız ana anahtar kelimeniz için sıralamalarda bir artış elde eder.

LSI anahtar kelimeleri, ana anahtar kelimenize benzer anahtar kelimelerdir. Anahtar kelimeler genellikle ana dilde doğal dilde bulunur. Yazınız gerçekten faydalı bir yazı ise zaten bu kelimeleri kullanıyor olmanız kaçınılmazdır.

Örneğin, ana anahtar kelimeniz "bahçe ekipmanı" ise ve makalenizde çok fazla kullanıyorsanız, bazı LSI anahtar kelimelerini de kullanabilirsiniz: "bitkiler", "bahçe", "sebzeler", “dikim”, vb. Bunlar gerçek bir sohbette doğal olarak belirtilen anahtar kelimelerdir.

Diğer bir deyişle, LSI, metnin orijinal olup olmadığını veya yalnızca sıralamaların iyileştirilmesi için rastgele anahtar kelimelerle doldurulup doldurulmadığını kontrol etmenin bir yoludur.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP