1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google'da İlk Sırada Çıkmak

Google arama motorunun sıralamalarını nasıl yapığını anlayabilmemiz için öncelikle ''SEO'' kavramının ne olduğuna bakmamız gerekiyor. Haydi gelin Türkçe anlamı ''arama motoru optimizasyonu'' olan bu kavramı inceleyelim ve Google'da ilk sırada çıkmak işlemini nasıl gerçekleştirebileceğimizi anlamaya çalışalım.

Arama motoru optimizasyonu veya SEO, web sitenizin Google gibi siteler tarafından döndürülen "organik" arama sonuçlarında görüntülendiği konumun iyileştirilmesi sürecini ifade eder.

Genel bir kural olarak, sonuçlarda daha yüksek görünen siteler sayfalarına daha fazla trafik çekecek ve potansiyel olarak daha fazla iş alacaktır. Amacınız birinciye ulaşmak ve ideal bir şekilde konum alıp orada kalmaktır, ancak bunun uygun olup olmadığı, büyük ölçüde pazarda bulunduğunuz pazara bağlıdır. Eğer cep telefonu alanındaysanız ya da seyahat ediyorsanız, kaybedecek bir savaşta savaşacaksınız. Harcayacak büyük bir bütçeniz veya çalıştığınız çok iyi birileri yoksa. Bununla birlikte, belirli bir coğrafi bölgede bir niş ürün veya hizmet sunuyorsanız, sabırlı olmanız ve temel ilkeleri takip etmeniz durumunda, en azından bir sayfanız ile ilk sıralara girme şansınız oldukça yüksektir.

Fevt olarak bu konuda profesyonel kadro ve yılların tecrübesi ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz. SEO ve Google'da ilk sırada çıkmak konuları ile alakalı daha detaylı bilgi almak isterseniz vakit kaybetmeden iletişime geçmenizi öneririm. İletişime geçen kullanıcılarımıza her türlü detaylı bilgi sunularak, referanslarımızı da incelemeleri sağlanacaktır.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP