1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Üst Sıralarda Çık

Reklam maliyetlerini düşürmek ve çok daha fazla potansiyel müşteriye sahip olmak için Google'da üst sıralarda çıkmanın önemi büyüktür. Google arama motorunda rekabet ettiğiniz kelimede üst sıralarda çıkmak size tam hedeflediğiniz kitlenin hiçbir ücret ödemediğiniz halde gelmesi demektir. Bu ziyaretçiler veya müşteriler tamamen kendi iradeleri ile sitenize geldikleri içinde projenizin durumuna göre kayıt olurlar veya alışveriş yaparlar. Bu sebeple web yayıncıları google üst sıralarda çıkma üzerine çalışmalar yapmaktadır, bunun adına ise ''SEO'' denmektedir.

SEO yani arama motoru optimizasyonu Türkiye'de yeni gelişmekte olan fakat dünyada milyarlarca dolar büyüklüğe ulaşmış bir sektördür. Arama motorunda üst sıralara çıkmak adına uygulanan tüm tekniklere denir. Google oldukça karmaşık bir algoritmaya sahiptir ve bu sistemi tam manası ile keşfetmek mümkün değildir. Google algoritma ve kendi sistem değerini korumak adına bunu gizli tutmakta ancak bazı ipuçlarını web sitesi sahiplerine güncel olarak sunmaktadır. Sitenizin Google arama motorunda daha üst sıralara çıkması için hiç vakit kaybetmeden FEVT ile iletişime geçiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP