1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google’da Sitenin Üst Sıralarda Çıkması

Google'da sitenin üst sıralarda çıkması işlemlerinin onlarca farklı avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en belirgin olanı ise potansiyel müşterilerin kendiliğinden projelerinize ulaşma kolaylığıdır. Normalde projeler Google arama motorunda yer bulamadıkları durumunda yüksek reklam bütçeleri ile potansiyel müşteri olduğunu düşündükleri internet kullanıcılarını web sitelerine çekmeye çalışırlar. Google'da sitenin üst sıralarda çıkması durumunda ise bu masraflara gerek kalmadan organik ziyaretçiler edinilmiş olur ve ortada kalan bütçe çok daha verimli bir şekilde kullanılabilir.

Peki Google'da sitenin üst sıralarda çıkması için ne gibi yollar izlenmelidir? Öncelikle bu çok hassas bir takım işlemler sonrasında gerçekleşir, yanlış uygulamalar uygulanması durumunda ise site mevcut sırasını dahi kaybederek sıralamalardan tamamen yok olabilir. O yüzden Google'da sitenin üst sıralarda çıkmasını isteyen proje sahipleri işin uzmanı ile çalışmalı ve işini şansa bırakmamalıdırlar. Uygulanacak olan arama motoru optimizasyonu teknikleri her siteye ve sektöre göre farklılık gösterir, hatta günümüzde bölgesel SEO teknikleri de ön plana çıkmaya başlamıştır. FEVT ile iletişime geçerek Google'de sitenin üst sıralarda çıkması ve optimizasyon süreçleri ile alakalı detaylı bilgileri alabilir veya üst bölümde bulunan referanslarımızı dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP