1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google'da Aramalarda Çıkmak

Artık her web site sahibinin sitesini hazırladıktan sonraki ilk amacı şüphesiz Google'da aramalarda çıkmaktır. Çünkü özellikle ülkemizdeki neredeyse tüm internet kullanıcıları daha tarayıcılarını açtıkları anda google'a girmekte ve aramalarını da Google arama motorunu kullanarak yapmaktadırlar. Sitenizi hazırladıktan sonra eğer arama motorlarında görünmüyorsanız sitenize sadece siz ve tanıdıklarınız girer sonuç olarak da amacınıza ulaşamazsınız. Bu yüzden önceliği arama motoru optimizasyonuna vererek sitenize doğru tekniklerin uygulanmasını ve Google'da aramalarda çıkmak için hazır hale getirmeniz gerekecektir.

Google'da aramalara çıkmak için uygulanması gereken seo tekniklerinin sayısı net olarak bilinmemektedir. Google kendi algoritma yapısını gizlemek ve kullanıcılarına en doğru sonuçları iletebilmek için bu kriterlerinin ve tekniklerin büyük bölümünü web sitesi sahipleri ile paylaşmaz. Fakat SEO uzmanları yılların tecrübesi ve gözlemleri ile seo tekniklerine hakim olabilmektedirler. Arama motoru optimizasyonunun temelini para harcayarak ve belli sayıda testler yapılarak ortaya çıkan sonuçlar oluşturur. Siz de Google'da aramalarda çıkmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bugün FEVT ilet iletişime geçebilirsiniz

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP