1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Arama Motorunda İlk Sırada

Web site sahipleri tüm tasarım işlemleri bittikten sonra sitelerine ziyaretçiler akın etsin isterler. Bunun ise 2 farklı yolu bulunmaktadır. Belli bir bütçenin düzenli olarak harcanması gerektiği reklam yöntemi ve daha organik olan, ücretsiz google arama motorunda ilk sırada çıkma yöntemleri. Google aramaları ile sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerin bedava olarak siteye gelmesinin yanında direk olarak hedef kitle olması da sizin için büyük avantaj olacaktır. Sitenizin google'da ilk sırada görünmesi için hedef kitlenize göre doğru seo tekniklerinin uygulanması gerekecektir. SEO, web sitelerinin arama motoru sayfalarında yer alması için uygulanan arama motoru optimizasyonlarına verilen isimdir.

FEVT olarak bugüne kadar onlarca farklı projeyi hedef kelimelerinde google arama motorunda ilk sıraya çıkardık. Sizde web sitenizin hedef kelime ve kelimelerinde google sıralamalarında yükselmesini istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. FEVT tarafından bugüne kadar yapılmış arama motoru optimizasyonlarının referans görüntülerini referanslar bölümünde görebilirsiniz. Google arama motorunda ilk sırada çıkmak için uygulanması gereken 200'den farklı kriter vardır. Özellikle rekabeti yüksek olan sektörlerde ilk sırada çıkmak için istikrarlı ve profesyonel bir çalışma yapmak gerekmektedir.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP