1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Aramada Öne Çıkma

Google aramalarında öne çıkmanın web site sahiplerine oldukça büyük faydaları bulunmaktadır. Ülkemizde bile 40 milyon kişinin her gün google arama motoru ile arama yaptığını düşünürsek potansiyelin ne kadar büyük olduğunu anlamak çok daha kolay olacaktır. Google aramalarda öne çıkma firmamıza daha çok satış veya projenizin niteliğine göre kazanç getirecektir. Peki web siteleri google'da neye ve hangi kriterlere göre sıralanmaktadır? Google algoritmasının çözülmesini istemediği için bu kriterleri paylaşmaz fakat FEVT gibi seo yani arama motoru optimizasyonu yapan firmalar tecrübeleri ile bu kriterlerin bir çoğunu çözerler. Şunu da unutmamak gerekir, arama motoru optimizasyonu teknikleri her sektöre göre farklılık gösterebilir.

Günümüzde artık normal seo tekniklerinin yanı sıra bölgesel seo teknikleri de uygulanmaktadır. Bu sayede sadece potansiyel müşterilerinizin olduğu bölgelerde sıralama alarak hedefinize ulaşabilirsiniz. Her türlü Google ihtiyacınıza anında çözüm üreten FEVT ile şimdi iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 15 yılı geçkin bir süredir sektörün öncü SEO firmalarından bir tanesi olarak referanslarımızın sadece küçük bir kısmını referanslar bölümünde bulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP