1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Arama Motorlarında Üst Sıralarda

Bugün tüm web sitesi sahipleri Google dahil olmak üzere tüm arama motorlarında üst sıralarda olmak isterler. Arama motorlarında üst sıralarda olmak web sitemize organik ziyaretçilerin akın edeceği manasına gelir. Rekabeti yüksek kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda olmak bir hayli zordur fakat çok ciddi bir ziyaretçi kitlesinin projemize ücretsiz olarak geleceği manasına da gelir. Düşük rekabetli kelime veya cümlelerin işlemleri nispeten daha kolaydır ve arama motorlarında daha rahat üst sıralar görülebilir.

Tüm bu çabaların adına ise arama motoru optimizasyonu adı verilmiştir. Buradaki temel mantık var olan web sitenizin arama motoruna tam uygun hale getirilme çalışmasıdır. Onlarca farklı arama motoru olsa da ülkemizdeki bu çalışmalar pazar payı %97 olan Google arama motoru üzerinde yoğunlaşmıştır. Algoritmasının sırlarını paylaşmadığı için sıralama kriterlerini de gizli tutan Google arama motorunda sıralama almak için tecrübe ve bilgi birikimi gerekir. FEVT olarak bugüne kadar yüzlerce müşterimizin binlerce farklı projesini arama motorlarında üst sıralara yerleştirdik. Siz de sitenizin hedef kelimesinde üst sıralarda olmasını istiyorsanız hemen telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP