1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Ön Sıralara Çıkmak

Google arama motoru ülkemizde ve aynı zamanda dünyada da en çok kullanılan arama motoru olarak bilinmekte. Yerli ziyaretçiye veya yabancı ziyaretçilere hitap eden bir projeniz varsa, bu projeyi insanlara duyurmak veya para kazanmak için google ön sıralara çıkmak artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Aksi takdirde dünyanın en iyi web sitesine bile sahip olsanız kimse kullanmadıktan sonra yaptıklarınızın bir ehemmiyeti olmayacaktır. Google arama motorunda ön sıralara çıkmak için SEO tekniklerinin uygulanması gerekecektir. Arama motoru optimizasyonu ile siteniz google sıralamalarına uygun hale getirilmelidir.

Arama motorlarında sıra almak eskisi kadar kolay değildir, Google gibi dev şirketler sitenize giren kullanıcıların dahi deneyimlerini kusursuz bir şekilde ölçmekteler. Bu noktada dış seo kadar iç seonun da ne kadar önemli bir kavram olduğunu anlamalıyız. Sitemizi dış dünyaya sunmadan önce iç seosunun yani arama motoru optimizasyonunun kusursuz hale getirilmesi gerekmektedir. 10 yılı geçen sektör tecrübemiz ve uygun fiyatlarımız ile FEVT olarak web sitenizi Google'da ön sıralara çıkarabiliriz. Şimdi iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP