1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitenin Google'de Çıkması İçin

Web sitenin Google'de çıkması için uygulanması gereken temel kriterler bulunmaktadır. Dilerseniz bu yazımızda bu kriterlere kısa kısa değinelim. 

Hız

Sitenizin hızı iyi değilse yani sayfalar çok yavaş veya yavaş açılıyorsa en baştan puan kaybettiniz demektir. Google her zaman kullanıcı deneyimini çok önemser ve kullanıcıları bekleten siteleri asla ön sıralara çıkarmaz.

Tasarım

Günümüzde mobil cihazların kullanımının, bilgisayarları geçtiği malumunuz. Böyle bir günde hala sadece bilgisayarlarda iyi açılan siteler Google gözünde çöpten ibarettir. O sebeple sitenizin tasarımını tüm cihazlarla uygun çalışacak şekilde mobil dostu olarak tasarlatmalısınız. Bu sayede Google sitenizi hem mobil hem de genel aramalarda üst sıralara çıkaracaktır.

Dış Seo

Sitenizin dış dünyadan bağlantılar alması ve bu bağlantıların değerli olması da Google gözünde hala önemli bir kriterdir. Değerli bir linkten zıplayarak sizin sitenize gelen bir Google örümceğinden tam puan kapabilirsiniz.

İç Seo

İç bağlantılar, yazı düzenleri ve genel olarak sitenin bütün bölümlerinin seo kurallarına uygun olarak tasarlanması arama motoru optimizasyonu adına en önemli kriterdir.

SEO hizmetleri almak ve sitenizi Google'da çıkarmak hakkında daha detaylı bilgilendirilmek için şimdi FEVT ile iletişime geçiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP