1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google'da Üst Sıralarda Çıkmak

Google arama motorunda sıralama almak bugün özellikle Türk web siteleri için tek ziyaretçi kaynağı diyebiliriz. Sosyal medya haricinde sitemize organik ziyaretçilerin gelmesini istiyorsak google'da üst sıralara çıkmak zorundayız. Google aracılığı ile gelen ziyaretçiler kendi yaptıkları bir arama sonucunda sitenizi ziyaret ettikleri için tam kitlenize ulaşmış oluyorsunuz. Ayrıca bunun için hiçbir ek ücret ödemiyor olmanız da avantaj. 

Google'da Üst Sıralara Nasıl Çıkarım?

Hiçbir ücret ödemeden google arama motorunda sıralama almanın tek yolu sitenizi arama motorunun sıralama kriterlerine göre dizayn etmektir. Google arama motorunun 200'den fazla kriteri olması ve bunların her birinin çetrefilli olması bu alanı milyar dolarlık bir sektör haline getirmiştir. SEO teknikleri uygulanarak her web sitesi her aramada çıkarılabilir fakat kesinlikle doğru yöntemler izlenmelidir. Google'da üst sıralara çıkmak için bugün FEVT ile iletişime geçerek sektörel ve bölgesel seo konularında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP