1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Reklam Ücretleri

Dünya'nın en büyük arama motoru olan Google, Adwords uygulaması ile tüm web sitelerine reklam vermenize olanak sağlar. Aynı zamanda reklamlarınızı dilediğiniz gibi google arama motoru üzerinde veya youtube gibi iştirak sitelerinde de çıkarabilirsiniz. Özellikle mobil uygulamaların web site kullanımlarını dahi geçtiği günümüzde play store ve app store üzerinden indirilen uygulamalarda da reklamlarınızın görünmesi mümkündür. Bütün bunlar elbette bir maliyeti ortaya çıkarıyor fakat bu reklam ücretlerinde herhangi bir standart söz konusu değil. 

Google reklam ücretleri tamamen rekabete dayalı olarak belirlenmektedir, google bunlara manuel müdahale yapmaz sektör fiyatı kendisi dengeler. Rekabeti çok yüksek bir sektörde reklam vermek ve bir de ilk sıralarda çıkmak istiyorsanız vermeniz gereken ücretler çok yüksek olacaktır. Fakat kimsenin reklam vermediği ve sadece sizin ürünlerinizin reklamının çıkmasını istediğiniz aramalarda ise çok daha düşük ücretlerle hatta neredeyse yok hükmündeki tıklama oranları ile reklam verebilirsiniz. İyi bir reklam politikası oluşturmak için şimdi bizimle iletişime geçerek Adwords uzmanlarımızdan yardım alın.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP