1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitenin Google Aramalarında Çıkması İçin

Web sitenin google aramalarında çıkması için yapılması gereken işlemler bütününe SEO adı verilmektedir. Türkçesi arama motoru optimizasyonu olan bu işlemler profesyonel bir kişi tarafından yapıldığı zaman web sitesi uzun vadeli bir şekilde, güçlü bir arama öbeğinde dahi tutunabilir. SEO sistemli ve titiz bir şekilde işletilmesi gereken bir süreçtir. Bu sebeple yanlış seo uygulamalarının yapılması web sitenizin yükselmek yerine aramalarda çok daha geri gitmesine sebep olabilir.

Bugün neredeyse her sektör rekabetli hale gelmiştir ve ilk sayfaya çıkmak çoğu kelime ve arama öbeği için zordur. Bu noktada uygulanması gereken doğal teknikler bulunmaktadır. Arama motoru optimizasyonu yaparken yanı sitenin google aramalarında çıkması için çalışmalar yaparken hile yollarına başvurmak baştan kaybetmeyi kabul etmek demektir. Bugün 500 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Google arama motoru, doğal olmayan her çalışmayı anlayarak cezasını bir gün kesmektedir. SEO çalışmaları daima doğal ve kullanıcı deneyimleri ölçülerek oluşturulmalıdır. Sizde sitenizi google aramalarında ön plana çıkarmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden FEVT ile iletişime geçerek en doğru çalışmayı başlatın.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP