1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitemin Google Aramalarında Üst Sıralarda Çıkmasını Nasıl Sağlarım

Web sitesi sahiplerinden bizlere en sık sorulan soru sitemin google aramalarında üst sıralarda çıkmasını nasıl sağlarım sorusudur diyebiliriz. Her web sitesini kuran kişi hedeflediği google aramalarında üst sıralara hatta ilk sıraya çıkmak ister. Eğer çok düşük rekabetli bir arama öbeği hedefiniz var ise buna kendi çabalarınız ile çıkmanız da mümkün. Fakat sektörde rakipleriniz bulunuyorsa ve bu arama kelimeleri çok aranıyorsa işte orada işiniz bireysel çaba ile görebileceğiniz sınırları geçiyor demektir.

FEVT gibi arama motoru optimizasyonu adına uzmanlaşmış şirketler, bireysel çabaların yanı sıra yıllardır edindikleri tecrübeler sayesinde sitenizin google aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlarlar. SEO zaman alan ve maliyetleri olan bir süreçtir. Bu süre kelimenin zorluluğuna göre artabilir ve doğal olarak bu sürecin maliyeti de tamamen kelimenin zorluğuna yani rekabet gücüne göre değişecektir. Bu noktada en iyi SEO çalışmasını sitenize uygulatmak ve detaylı fiyat bilgisi almak adına FEVT ile şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP