1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google'da Üst Sıralara Nasıl Çıkılır

Google'da üst sıralara nasıl çıkılır konusu en çok hangi kelime veya kelime grubunda çıkmak istediğinize bağlı olarak değişmektedir. Bu doğrultuda rekabeti düşük olan ve aylık arama hacmi de 100'den aşağı olan kelime veya kelime gruplarında bazı istisnalar olsa dahi çıkmak kolaydır. Bu noktada web site sahibi profesyonel hizmet almadan da bireysel çabaları ile google'da üst sıralara çıkabilir. Fakat hedeflenen kelime veya kelime gruplarının rekabeti yüksek ise yapılacak olan SEO çalışmasının bir süreç halinde titizlikle yerine getirilmesi gerekir. Zira bu tip çalışmalarda yapılacak yanlışlar sizi ileri taşımak yerine daha geri sıralara da gönderebilir. Özellikle ticari kaygıları olan işletme veya bireylerin google'da üst sıralara çıkmak adına profesyonel destek almaları mantıklı olacaktır.

FEVT sizi google aramalarında en kısa zamanda hak ettiğiniz yere çıkarabilir. En kısa zamanda FEVT ile iletişime geçerek sitenize uygulanabilecek seo çalışmaları ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu adına onlarca farklı ve etkileyici referansımız bulunmaktadır. 10 yıllık sektör tecrübemiz, uyun sektörel fiyatlarımız ve müşteri memnuniyeti prensibimiz ile her daim sizlere hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. 

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP