1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitem Google'da Çıkmıyor

Onca hayaller ile kurduğunuz sitenizin google'de çıkmıyor olmasının bir çok sebebi olabilir. Öncelikle burada site hiç mi çıkmıyor yoksa istenilen aramalarda mı çıkmıyor bunu iyi belirlemek gerekir. Eğer siteniz Google'da hiç çıkmıyorsa ve sitenizin kurulum aşaması üzerinden bir hayli zaman geçmiş ise bunun 2 sebebi olabilir. İlk sebebi Google'un sitenizden haberi yoktur diğeri de siz sitenizin indeks almaması için bir kod eklemiş olabilirsiniz. Bazen hazır sistemlerde bu otomatik olarak yapıldığı için sizin öyle bir talebiniz olmasa da siteniz Google örümceklerini engellemiş olabilir.

Bu noktada yapılması gereken çok basittir. Google tüm web sitesi sahiplerine site yönetim aracını ücretsiz olarak sunmuştur. Bu yönetim araçlarını kullanarak sitenizdeki sorunları göreceğiniz gibi sitenizin google sıralamalarında çıkması adına da bazı bildirimlerde bulunabilirsiniz. Site haritası ekleyebilir veya sitenizin bazı sayfalarını google dizinine ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel destek almak için hiç vakit kaybetmeden FEVT ile iletişime geçin ve sitenizin Google'da çıkmaması gibi binlerce detay ile biz uğraşalım.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP