1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Anahtar Kelimede Yükselmek

Google aramalarında anahtar kelimelerde yükselmek sitenize organik ziyaretçilerin gelmesini sağlayacaktır. Bu sayede hiçbir reklam maliyetine girmeden ücretsiz hem de tam hedef kitleniz olan ziyaretçi veya müşterilerinizi sitenize çekeceksiniz. Google sayfalarındaki siteleri sıralarken özel bir algoritma kullanmaktadır ve tüm siteler bu algoritmaya göre kusursuz bir şekilde sıralanırlar. Algoritmasının öğrenilerek suistimal edilmesini istemeyen Google ise gizli formüllerini gizlemektedir.

SEO uzmanları ise bu algoritma kritlerlerini genel olarak deneme yanılma yöntemleri ile tespit ederler. Google'ın sıralamalar için kullandığı 200 kadar kriter olduğunu bilmekteyiz. Sitenizi arama motorunda yükseltmek istiyorsanız geç olmadan FEVT ile iletişime geçiniz. 15 yıldır müşterilerine çok uygun fiyatlar ile arama motoru optimizasyonu veren FEVT ile Google'da istediğiniz yerde olabilirsiniz. Doğru ve disiplinli çalışmalar ile Google'da istenilen her anahtar kelimede yükselmek mümkündür. Yanlış yapılan SEO çalışmaları ise sizi yükseltmek bir yana çok daha geri sıralamalara da atabilir.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP