1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google'da Hızlı Yükselmek

SEO yani Türkçesi ile arama motoru optimizasyonunun hızını aslında web sitenin bulunduğu sektör belirler. Rekabeti çok yüksek bir kelime veya anahtar kelime grubunda Google'da hızlı yükselmek istemek pek olumlu sonuçları beraberinde getirmeyebilir. Hızlı çıkmanın yolları vardır fakat o çıkışın düşüşü de çok hızlı olacaktır. SEO uzun vadeye yayılarak yapıldığı zaman kalıcı başarıya ulaşabilen bir çalışmadır. Web projenizin ayakları yere sağlam bastığı takdirde çıktığı yerden bir daha düşmeyebilir ve rakipleri her ne kadar uğraşsalar da geçilemeyebilir.

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarında kullanıcı deneyimi puanının önemi artık çok büyük. Google, sahip olduğu imkanlar sayesinde artık her siteye giren kullanıcıyı takip ederek siteden memnun olup olmadığını ölçebilmektedir. Algoritmayı yanıltıp bir şekilde Google'da hızlı yükselseniz bile bir süre sonra Google kullanıcıların sitenizden hoşnut olmadığını anlar ve sizi çok daha geri sıralara atabilir. Google daima organik ve kaliteli içeriğe sahip siteleri uzun vadede desteklemektedir. FEVT ile iletişime geçerek Google'da hızlı yükselmek hizmeti ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Bu hizmet genel olarak rekabeti düşük sektörlerde işe yaramaktadır.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP