1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Seo Uzmanı Ne Yapar?

Her SEO uzmanının kendine has bir çalışma stili ve kriterleri olabilir. Arama motoru optimizasyonu çok geniş bir alan olduğu için SEO uzmanı ne yapar? sorusunun cevabı da çok net olamaz. Fakat her seo uzmanının atlamadan yaptığı bazı süreç ve maddeler vardır. Onları hemen aşağıda listeleyerek sizlerle paylaşalım.

Site İçi Optimizasyonu: Bir SEO uzmanı çalışmalarına başlamadan önce kesinlikle sitenin iç yapısını düzene sokar. İç linklemeler, içerik kaliteleri, kullanıcı deneyimine yönelik tasarım çalışmaları gibi kriterler ile siteyi en iyi hale getirmeye çalışır. Çünkü dünyanın en iyi seo çalışması dahi yapılsa gelen kullanıcı siteyi beğenmediğinde çalışmaların tamamı boşa gidecektir.

Hız: Sitenin açılış hızı çok önemlidir. SEO uzmanı bu konuda siteyi olabilecek en iyi hale getirmeye çalışır.

Mobil Uyum: Mobilde sorunlu açılan siteler Google gözünde oyuna 3 adım geriden başlarlar. O yüzden responsive tasarımlar çok önemlidir, iyi bir SEO uzmanı bu maddeyi atlamayacaktır.

Link Çalışmaları: Sitenin açılış tarihine göre ihtiyaçlarını tespit eden SEO uzmanı, önemli alt sayfalara link çalışmalarına başlayacaktır.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP