1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SEO Uyumlu İçerik Oluşturmak

Arama motorlarında daha iyi sıralama almak için SEO uyumlu içerikler oluşturmak şarttır. Burada amacımız içerikleri belirli kalıplar içerisine sokarak oluşturmak değil daima kullanıcı odaklı olarak hazırlamaktır. Kullanıcıların faydasına olacak her türlü içerik Google gibi arama motorları için değerli kabul edilir. Zira artık Google, muhteşem algoritma alt yapısı sayesinde içeriklerin kalitesini ölçebilmektedir. Sadece içerik kalitesini değil sitenize veya içeriğinize gelen kullanıcının deneyimini de kusursuz bir şekilde ölçen google, sizi de ona göre sıralar.

Anahtar kelimeye göre en doğru içeriği hazırlamak bir miktar tecrübe gerektirecektir. Arama motoru optimizasyonunda henüz yeniyseniz ve bir profesyonelin size yardım etmesine ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. FEVT olarak 14 yılı geçkin bir süredir müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile SEO hizmetleri sağlıyoruz. Şimdi bize ulaşarak SEO uyumlu içerik nasıl oluşturulur? siteniz için en doğru optimizasyon çalışmaları nelerdir? gibi bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP