1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Anahtar Kelime Araştırması Yapmak

Bir web sitesinin ziyaretçi almasının 3 farklı yolu bulunmaktadır. Bunlardan ilki organik olarak arama motorlarından ziyaretçi çekmek, ikincisi reklam almak ve üçüncüsü de sosyal medyanın gücünden faydalanmaktır. Bunlar arasında her zaman en doğru kitleye organik aramalardan gelen ziyaretçiler sayesinde ulaşırsınız. Zira ziyaretçi hiçbir zorlama veya tanıtım olmadan sizin sitenize kendi isteği ile gelmiştir. Elbette burada anahtar kelime araştırması yapmak çok önemlidir, bu sayede organik ziyaretçi kitlenizi kat ve kat yükseltebilirsiniz.

Çok zor kelimeler ile mücadele vermek yerine, hem sektörünüzde olan hem de çok aratılmasına rağmen rekabeti düşük olan kelimeleri hedeflemelisiniz. FEVT olarak müşterilerimizin potansiyel organik aramalarını 14 yılı geçkin bir süredir artırıyoruz. Siz de FEVT ile iletişime geçerek SEO adına projeniz için tüm gereklilikleri, profesyonellerin elleri ile çözdürebilirsiniz. 

Doğru anahtar kelimeler üzerine yoğunlaşmak, web sitenizi çok kısa zamanda ziyaretçilerin akın ettiği bir yer haline getirir. Bunun yanında daha az emek sarfederek vakit ve paradan da tasarruf edersiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP