1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Kullanıcı Odaklı İçerik Oluşturmak

Google, çok önceki yıllarda sadece link bağlantılarına veya site hızı gibi sadece tespit edebildiği özelliklere bakarak sitelerin sıralamasını geliştiriyordu. Bugün artık onlarca aplikasyonu sayesinde Google arama motoru, web sitelerimize gelen tüm kullanıcıların deneyimlerini kusursuz bir şekilde ölçebiliyor. Hal böyle olunca sitemize gelen ziyaretçilerin ne düşündüğü, sitemizden memnun kalıp kalmadığının da önemi çok arttı. Kullanıcı odaklı içerik oluşturmak ve kullanıcının bu sayede sitemizde daha uzun kalarak, tatmin olarak sitemizden ayrılması Google arama motoru için çok önemli.

İçerik artık çok önemli bir SEO içeriği olarak karşımıza çıkıyor. Google çok okunan, paylaşılan ve kullanıcının sitede etkileşimine yol açan içerikleri çok seviyor. Bu tip üretilen içerikler eninde sonunda kendilerini üst sıralarda buluyorlar. Kullanıcı odaklı içerik oluşturmak ve diğer tüm iç SEO detayları için FEVT'ten profesyonel destek alabilirsiniz. Çok fazla vakit kaybetmeden hemen bizlerle iletişime geçin.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP