1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SEO'da Sosyal Medya'nın Önemi

Google, son yaptığı güncellemeler ile artık harici bağlantılardan ziyade sosyal medyayı daha ön planda tutmaya başladı. Özellikle gerçekten kaliteli içeriklerin sosyal medyada kendiliğinden çoğalması Google açısından çok değerli. Tabii ki kendi sitenizin paylaşımlarını kendi facebook, twitter veya instagram sayfalarınızda paylaşabilirsiniz. Bu da bir nebze faydalıdır fakat asıl olan kaliteli içeriği sosyal medyaya armağan edecek yolları keşfetmektir. İçerik gerçekten kaliteli ise sosyal medyada kendi yolunu bularak, sitenize hatırı sayılır bir hit getirecektir.

Sıralamalarda radikal bir etkisi olmasa da sosyal medyayı iyi kullanan web sitelerinin yarışa 1-2 adım önden başladığını biliyoruz. Özellikle çok çeşitli hesaplarda paylaşılan içeriklerin hızlı bir şekilde ilk sıralara doğru yükseliyor olması da bu kriterin ne kadar önemli olduğunun bir kanıtıdır. SEO adına daha detaylı bilgiler almak ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için şimdi FEVT ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP