1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SEO İçin En Önemli Sıralama Kriterleri

Bugünkü yazımızda, FEVT SEO uzmanları tarafından sizlere SEO adına yapmanız gerekenler ve sıralamalarda önemli olan bazı kriterlerden bahsedeceğiz.

Başlık: Sıralamada kullanıcıların gördüğü ve tıklama oranı ile direkt olarak alakalı olan başlıklar, seo çalışmalarının belki de en önemli aşamasıdır. Hem ilgi çekici bir başlık hem de içeriğinizin ne olduğunu tam manası ile gösteren bir başlık, sıralama almanızı sağlayacaktır.

Meta Etiketler: İçeriğinizin ne ile alakalı olduğunu gösteren meta etiketler sıralama adına önemli bir faktördür ve özenle yazılmalıdır.

SSL: Google artık ssl sahibi olmayan sitelerin önüne set çekmeye karar verdi. O yüzden SSL artık bir lüks değil bir zaruret haline gelmiştir. Özellikle kullanıcı güvenliği açısından da çok faydalı.

Mobil Dostu: Mobil cihazların, bilgisayar kullanım sayısını geçtiğini düşünürsek, Google'ın sıralamaları düzenlerken mobil cihazlarda kötü açılan bir siteyi gerilere atacağını bilmekte hiç sürpriz olmaz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP