1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Site Dışı SEO

Site dışı SEO, organik görünürlük geliştirmek için bir web sitesi dışında gerçekleştirilen aktiviteleri ifade eder. Bu, arama motorlarının onları güvenilir olarak puanlaması için, diğer web sitelerinden saygın bağlantıların sayısını artırmayı amaçlayan "bağlantı verme" olarak adlandırılır.

Web sitelerinin ve sayfaların daha fazla güven, popülerlik ve alaka düzeyine sahip bağlantıları, arama motorları tarafından güvenilmeyen, bilinmeyen, fakir bir web sitesinden başka bir web sitesine daha fazla değer katar. Böylece bir bağlantının kalitesi en önemli sinyaldir.

Bazı tipik yöntemler şunlardır:

İçerik (‘Pazarlama’) - Kaliteli içerikler oluşturmak, bağlantıların doğal olarak size verilmesine yardımcı olacaktır. 
Dijital PR - PR diğer web sitelerinin bir web sitesiyle konuşup bağlantı kurmasına neden olur. Bu, dahili haber akışı, harici yayınlar için yazılar, orijinal araştırmalar veya çalışmalar, uzman görüşmeleri, alıntılar, ürün yerleştirme ve çok daha fazlası gibi çalışmalar olabilir.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP