1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Video İçerikler

SEO dünyasında çok yanlış bilinen bir şey varsa o da içerik türleridir. Çoğu sözde SEO uzmanı, içeriklerin ne kadar özgün ve uzun olursa o kadar iyi olduğunu söylemektedir fakat Google hiç de böyle düşünmemekte. Zira Google için önemli olan yaptığı arama sonucunda geldiği sayfadan tatmin olmasıdır. Bu sayede başka bir arama yapmasına gerek kalmayan kullanıcı aradığı içeriğe ulaşmayı başarmıştır. Bu içeriğin türü neden Google için önemli olsun?

Eğer mevcut içeriğiniz sadece tek bir videodan oluşuyorsa ve bu video size ait özgün bir video ise, çok zor kelimelerde dahi hedef kelimede ön sıralara çıkabilirsiniz. SEO çalışmaları yaparken daima kullanıcının geldiği sayfadan fayda edinmesi amacı ile yapmalısınız. Bu sayede ancak Google gözünde değerli bir sayfa ve otoriter bir siteye sahip olabilirsiniz. Kullanıcının asla okuyamayacağı binlerce kelimelik bir yazı yerine, onun işini görecek 3 cümlelik bir yazı SEO çalışmaları adına daha verimli olacaktır.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP