1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Tasarım Ajans

İhtiyaçlarınız doğrultusunda web tasarım ajans ile çalışacaksanız dikkat etmeniz gereken bir kaç husus bulunmaktadır. Bugünkü yazımızda size bu konulardan bahsedeceğiz. Bir web sitesi nasıl yapılmalı, nelere dikkat edilmeli ve günümüzün ihtiyaçları nelerdir konularına değineceğiz.

Mobil Uyum

Bugün mobil kullanıcı sayısı bilgisayar kullanıcı sayısının 3 katını dahi geçmiş durumdadır. Yani artık sadece bilgisayarlara uygun olarak açılan sitelerin başarıya ulaşması söz konusu değildir öyle ki bir çok site bilgisayarı es geçerek sadece mobil üzerinde açılmaktadır. Bu sebeple mobil uyumlu yani her mobil ekranında kusursuz açılacak responsive tasarımlar çok önem kazanmıştır.

Hız

Tasarımınız çok iyi olmuş olabilir fakat bu iyilik eğer sitenizi yavaşlatıyorsa baştan kaybettiniz demektir. Modern zamanlarda vakit çok hızlı akar ve sitenizi ziyaret eden kişilerin 1 saniye bile beklemeye tahammülleri yoktur.

Geliştirilme İmkanı

Web tasarım ajans web sitenizi çok karışık bir şekilde tasarlamış ise sonra o kodlara bakacak kişi hiçbir şey anlayamaz ve sitenizin geliştirilmesi de imkansız hale gelir. O yüzden temiz kodlama çok önemlidir.

Yüzlerce başarılı referansı bulunan web tasarım ajansı FEVT ile şimdi iletişime geçin ve tüm web tasarım ihtiyaçlarınızı sektörün en uygun fiyatları ile karşılayın.

Kaynak: http://www.fevt.net/webtasarim.html

Yazar: Fevt Web tasarım Ekibi

TOP