1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Site Yapanlar

Web Sitesi Nedir?

Marka veya bireylerin internet dünyasına açtıkları kapıya web sitesi denir. Web siteleri yapısına göre dinamik ve stabil olarak ikiye ayrılır. Dinamik web siteleri daha çok veritabanı ile ilişkili olan ve kullanıcıların siteyi aktif olarak kullandıkları sitelere denir. Stabil ve düz siteler ise sadece bilgi verir ve kullanıcı ile etkileşime geçmez. En basitinden dinamik bir siteye üye olabilirsiniz veya sürekli değişen bölümleri kontrol edebilirsiniz fakat diğerinde böyle bir durum söz konusu değildir. Peki web site yapanlar kimlerdir? Hemen yazımızın devamında açıklayalım.

Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Bir web sitesi yapmanın belki de yüzlerce yolu vardır. Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan web sitesi yapma dili PHP'dir. Bunu takip eden programlama dili ise ASP.Net olarak bilinmektedir. Tüm bu iki dil neredeyse tüm web sitelerinin yazılımının %90'ını oluşturmaktadır. Buna ek olarak sitenin ön yüzü için de js, CSS ve html gibi diller kullanılır. Bu dilleri bilen herkes yazılım mühendisi olmasına gerek kalmadan web sitesi yapabilir.

Bunun yanında hiçbir yazılım bilgisi olmadan da Drupal, Joomla ve Wordpress gibi hazır sistemler ile web sitesi oluşturmak mümkündür.

Şimdi fevt ile iletişime geçerek firmanız veya şahsınız için profesyonel ve isteklerinizi tam karşılayan bir web sitesini sektörün en uygun fiyatları ile hazırlatabilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/webtasarim.html

Yazar: Fevt Web tasarım Ekibi

TOP